MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Numer referencyjny: SJ/PROD/11/2021

Miejsce pracy: Kraków - Nowa Huta

Obowiązki:

- proste prace pomocnicze w drukarni

Oferujemy:

- umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6)

- możliwość ustalenia elastycznego grafiku

- możliwość pracy tylko w weekendy

- atrakcyjne stawki – 18,30zł/h brutto w dzień lub 20,98zł/h

brutto zmiana nocna

- możliwość zapisania się do pracy od piątku do niedzieli na 8 lub 12 godzin

Wymagania:

- mile widziane osoby dyspozycyjne do pracy w weekendy

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.