POMOCNIK MECHANIKA -MAGAZYNIER -MOGILANY/K. KRAKOWA PILNIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wanicki Sp.Z.O.O
  • Kontakt: Rekrutacja Wanicki
  • Telefon: 603959547
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej Polsce.  Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Pomocnik Mechanika -Magazynier

Miejsce pracy: Mogilany/k. Krakowa

Zakres obowiązków:
• Demontaż części samochodów ciężarowych,
• Mycie części,
• Opieka nad magazynem rozkładanie-wydawanie towaru,

Wymagania:
• Mile widziana znajomość podstaw mechaniki
• Zainteresowanie tematem mechaniki
• Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: 6-14 i 12-20
• Sumienność, dokładność, rzetelność
• Umiejętność pracy z zespole ale i samodzielność

Oferujemy:
• pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwości rozwoju w strukturach organizacji
• niezbędne narzędzia pracy
• dogodną lokalizację z miejscem parkingowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 603-959-547

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BW Wanicki sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm