PRACOWNIK ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ - KOKOTÓW

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OTTO Work Force Europe Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Europe Sp. z o.o.
  • Telefon: 48124301273
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik Administracji Magazynowej

Numer referencyjny:
OB/ADMKOK/02/2021

Miejsce pracy: Kokotów

 Zakres zadań:

·        Administrowanie danymi w  komputerowym systemie magazynowym,
·        Przygotowanie stosownych dokumentów magazynowych,
·        Kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym,
·        Przeprowadzanie inwentaryzacji,
·        Współpraca z działem operacyjnym w celu sprawnej realizacji zlecenia,
·        Kontakt z Klientem w zakresie obsługi zlecenia,
·        Przygotowywanie zamówień w systemie zgodnie ze zleceniem od klienta,
·        Rozpatrywanie reklamacji,
·        Skanowanie towarów, weryfikacja dostaw oraz wysyłek,
·        Wystawianie poprawnych dokumentów kierowcom i plombowanie samochodów.
·        Utrzymywanie porządku w dokumentacji, jej kompletowanie oraz segregowanie.
·        Przestrzeganie procedur obowiązujących na magazynie, ze szczególnym uwzględnieniem procedur dotyczących   bezpieczeństwa,
·W okresie braku dostaw i prac związanych z ich obsługą, prace porządkowe w magazynie, obsługa urządzeń sprzątających oraz łapek fermionowych.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Umowę o pracę na pełen etat- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej,
- Pracę w systemie zmianowym : zmianowa, w tym nocna, gotowość do pracy również w weekendy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

 Wymagania:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym znajomości procesów i dokumentacji magazynowej
- Biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
- Znajomości programów WMS
- Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej

 Chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny

pod numer 48 12 43 012 73
lub o wysłanie CV z zaznaczeniem w temacie nr referencyjnego Nr.Ref: OB/ADMKOK/01/2021

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.