• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SPI
  • Kontakt: Kinga D
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

WYMAGANIA:

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku,

• Znajomość języka angielskiego,

• Umiejętność i lekkość w pisaniu tekstów w języku polskim oraz angielskim,

• Znajomość aplikacji ASANA będzie atutem,

• Umiejętność korzystania z Social Mediów,

• Komunikatywność,

• Chęć do pracy,

• Samodzielność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa telefoniczna (infolinia przychodząca),

• Tworzenie i aktualizacja zadań w aplikacji ASANA (możliwość przeszkolenia),

• Telefoniczne przedstawianie oferty już istniejącym klientom,

• Obsługa Social Mediów,

• Pisanie tekstów w języku polskim lub angielskim oraz artykułów na stronę www,

• Stały kontakt z klientami,

• Tworzenie wpisów na FB oraz Printrest.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę,

• Pracę w warunkach domowych,

• Pracę 7h dziennie na warunkach dostosowanych do osób niepełnosprawnych,

• Elastyczne godziny pracy,

• Dodatkowe 10 dni urlopu w przypadku orzeczenia o stopniu umiarkowanym lub znacznym,

• Miłą atmosferę w pracy,

• Możliwość rozwoju,

• Szkolenie z RODO,

• Szkolenie BHP.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com po wcześniejszym zarejestrowaniu się