PRACOWNIK MONTAŻU - 2 ZMIANY; 6-14, 14-22, KRAKÓW, 21 ZŁ/H; CICHA, ŁATWA PRACA

DANE OFERTY

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Firma zajmująca się kontrolą jakości, poszukuje osób do pracy na odcinku produkcyjnym, na stanowisku:


Pracownik montażu

Miejsce pracy: Kraków 


Idealna dla mężczyzn!

Łatwa praca, w cichej i jasnej hali


Co będziesz robił:

- wykonywał montaż i podmontaż elementów plastikowych

- kontrola jakości części podczas montażu


Szukamy ludzi:

- rzetelnych

- otwartych na pracę w zespole;

- komunikatywnych

- ze znajomością obsługi wkrętarki - warunek KONIECZNY


Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pełne wdrożenie do pracy

- 20 zł netto na godz. (18,30 + 2,70 zł dodatku za obecność dla studentów)

- praca na dwie zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku

- stabilność zlecenia;

Nie czekaj! Aplikuj już dziś! Wyślij sms Kraków 731 655 055 - oddzwonimy i opowiemy o pracy


W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."


Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli: "Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o." Informujemy, że Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Jasna 8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 15073 0, NIP 631236631 7, REGON 277958168 .


Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki.

Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"