• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Business Line Support
  • Kontakt: .
  • Telefon: 22 111 50 39
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Business Line Support dla firmy działającej w obszarze projektowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań automatyki przemysłowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektant CAD

miejsce pracy: Kraków

Zadania

  • projektowanie urządzeń dla przemysłu
  • uczestniczenie w tworzeniu rozwiązań technicznych
  • przygotowywanie rysunków wykonawczych i złożeniowych
  • współpraca z klientami i dostawcami komponentów
  • monitorowanie produkcji i montażu części mechanicznych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania projektowego CAD - Solid Works, AutoCAD
  • doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn
  • prawo jazdy kat. B

Oferta

  • umowa u pracę
  • stałe wynagrodzenie + nadgodziny + premie
  • komputer i telefon
  • dopłata do karty Multisport
  • szkolenia i wyjazdy integracyjne
  • możliwość wsparcia w zakwaterowaniu i relokacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy: https://www.bls-group.pl/projektant-cad-krakow/ lub na adres [email protected]

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl