SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ I OFERTOWANIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Stowarzyszenie WIOSNA
  • Kontakt: Beata Kapturkiewicz
  • Telefon: +48 783 430 157
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Stowarzyszenie WIOSNA – organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.

WPŁYW - Tworzymy ogólnopolskie programy społeczne, takie jak: SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, które realnie zmieniają świat na lepsze i sprawiają, że ludzie radzą sobie lepiej w życiu. Zarządzamy ponad 15 000 wolontariuszy oraz łączymy ponad 1 000 000 darczyńców w całej Polsce.

ROZWÓJ - Za swoją pracę otrzymujemy prestiżowe nagrody, takie jak Kampania Społeczna Roku 2015, PRoton dla najlepszego zespołu ds. komunikacji w NGO, Honorowe Godło Teraz Polska.

LUDZIE - Zespół WIOSNY tworzą ludzie biznesu, specjaliści i sprawczy menadżerowie, którzy wierzą we współpracę i koleżeństwo. Rozumiemy biznes i wiemy na czym polega dobre partnerstwo, dlatego od lat współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, BP, Milka.

WIOSNA to zespół ludzi z pasją. Ekspresowo uczymy się nowych rzeczy, potrafimy współpracować i tworzyć, jesteśmy otwarci na zmianę i na siebie samych. Szybko stajemy się samodzielni i efektywni - jak coś robimy, to nam wychodzi. Nie lubimy przeciętności, rutyniarstwa i dobrych chęci, które nie przynoszą owoców.

Tak wygląda nasz świat. Chcesz doświadczyć tego w praktyce? Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako:

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ I OFERTOWANIA

Miejsce pracy: Kraków

 

Wśród Twoich obowiązków znajdzie się m.in:

·         wyszukiwanie dostawców, sporządzanie kosztorysów, przygotowywanie i negocjowanie najlepszych ofert (z uwzględnieniem różnych parametrów) – wśród ciekawych osób/firm, które chcą współpracować z WIOSNĄ,

·         stanie „na straży prawa” - sprawdzanie poprawności i ważności dokumentów formalnych,

·         szacowanie wartości zamówień oraz tworzenie zapytań ofertowych (w tym powyżej kwoty 100 tys. zł).


Jesteś gotowy/a, aby dołączyć do naszego zespołu jeżeli:

·         posiadasz min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i w obszarze projektów unijnych,

·         znasz wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,

·         potrafisz szacować wartości zamówień, masz rozeznanie rynku – tworzyłeś/aś zapytania ofertowe również powyżej kwoty 100 tys. zł i wybierałeś/aś wykonawców, aktywnie wyszukiwałaś/-eś dostawców oraz negocjowałaś/-eś oferty,

·         posiadasz ogólną znajomość Prawa Zamówień Publicznych,

·         skuteczność i sprawczość to Twoje drugie imię, w każdej sytuacji szukasz rozwiązań – wyszukujesz informacje i interpretujesz zapisy, nie boisz się podejmować decyzji i przyjmować na siebie odpowiedzialności, stawiasz sobie i osiągasz ambitne cele.

 

Dlaczego warto nas wybrać:

·         praca na pełen etat oraz elastyczne i ruchome godziny pracy, tak abyś rano mógł/a pospać dłużej albo po południu wyjść wcześniej,

·         stabilne warunki pracy i formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb,

·         cenimy samodzielność i innowacyjność w działaniu, a w zamian oferujemy bezpośredni wpływ na działania jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce oraz kreowanie swojej ścieżki zawodowej,

·         nasza praca nie jest banalna i bywa trudna, ale zawsze możemy na siebie liczyć i z radością wspólnie świętujemy sukcesy,

·         przyjazna przestrzeń pracy - biuro w centrum Krakowa oraz luźny dress code,

·         dopłata do prywatnych świadczeń medycznych oraz zajęć sportowych, a także udział w takich eventach jak Gala SZLACHETNEJ PACZKI.

 

Poranną kawę możesz wypić w towarzystwie najlepszego zespołu ludzi na świecie, w biurze w centrum Krakowa. Entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie tworzą unikalną atmosferę. Każda minuta Twojej pracy będzie miała sens, bo w WIOŚNIE grzejemy na ideałach! Możesz pracować przy biurku, na kanapie, balkonie albo w chmurze. Nuda? Nie w WIOŚNIE! Tu każdy dzień to nowe wyzwanie! Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy i jak pracujemy razem, a to daje nam poczucie prawdziwej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Aplikuj za pomocą formularza: https://goo.gl/4gh8Uz

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"