• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PI Management sp. z o.o.
  • Kontakt: Beata Paszucha
  • Telefon: 517884791
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sekretarka

PI Management operator hotelowy, w związku z otwarciem w Krakowie, 300 pokojowego hotelu AC by Marriott zatrudni:

ASYSTENTA BIURA (M/K)

z komunikatywną znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna biura

  • wykonywanie tłumaczeń na i z języka angielskiego

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów ogólnofirmowych, w obrębie centrali i pomiędzy obiektami

  • nadawanie i przyjmowanie przesyłek pocztowych i kurierskich

  • przyjmowanie gości, udzielanie informacji oraz obsługa spotkań

  • weryfikacja potrzeb i zamawianie artykułów biurowych i spożywczych do biura

  • wykonywanie innych prac biurowo – administracyjnych, zleconych przez przełożonego

 Nasze oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie

  • doświadczenie na stanowisku administracyjno – biurowym

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu)

  • świadczenia dodatkowe – opieka medyczna, program bonusowy

  • możliwości rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • komfortowe warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] w tytule podając nazwę stanowiska . Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeń rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

www.piaparthotels.pl