• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FHU POLIMER
  • Kontakt: Monika Krosta
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

NAZWA STANOWISKA:  Specjalista Badań Nieniszczących

OPIS STANOWISKA:

·         Samodzielne wykonywanie badań nieniszczących zgodnie z kwalifikacjami i procedurami

·         interpretacja i ocena wyników zgodnie z obowiązującymi normami, wytycznymi lub specyfikacjami,

·         Opracowywanie dokumentacji z badań, zgodnie z wymaganiami norm, przepisów prawnych, metodyki badań czy wymagań Klienta,

·         przestrzeganie wymagań instrukcji dot. prawidłowej obsługi, konserwacji, transportu i przechowywania powierzonego sprzętu badawczego

·         Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym używanym w procesach NDT

WYMAGANIA:

·         wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,

·         doświadczenie w  pracy w obszarze badań nieniszczących,

·         certyfikat kompetencji wg PN-EN 473/PN EN ISO 9712 stopnia 2 min. w metodzie RT lub UT

·         mile widziane certyfikaty w metodach MT, VT, PT

·         obsługa programów i aplikacji  biurowych, MS Office (Word, Excel),

·         znajomość zagadnień technicznych

·         mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

·         dyspozycyjność -  sprawność fizyczna (brak ograniczeń do pracy na wysokości powyżej 3m),

·         rzetelność i systematyczność w pracy -  zaangażowanie w  realizację zleconych zadań,

·         staranność i dokładność,

·         komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie.

OFERUJEMY:

·         pracę w młodym i dynamicznym zespole,

·         rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji

·         stałe atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone czytelnym systemem premiowym