• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: click apps sp z o.o.
  • Kontakt: Monika Wawrzkiewicz
  • Telefon: 534 594 685
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Chcesz podjąć się wyzwania realizacji kampanii dla największych marek?
Jesteś aktywny w social media i blogosferze?

Masz na koncie kilka kampanii i ogarniasz social media?

DOŁĄCZ do NAS!

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie kampanii społecznościowych dla największych marek

  • Wyszukiwanie informacji i tworzenie contentu

  • Angażowanie społeczności

  • Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych

  • Budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych

  • Rozwijanie produktów i narzędzi do marketingu społecznościowego

Wymagamy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi social media i najnowszych trendów e-marketingu oraz content marketingu

  • Praktyczna umiejętność korzystania z internetowych narzędzi analitycznych

  • Wyczucie Internetu: wyszukiwanie informacji i umiejętność sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych

  • Kreatywność i duże kompetencje komunikacyjne, w tym tzw. “lekkie pióro”

  • Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Adekwatne i progresywne wynagrodzenie, indywidualną ścieżkę kariery

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach

  • Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing)

  • Stałą integrację wewnątrz zespołu

  • Udział w spotkaniach branżowych

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów

  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego

  • Benefity dla pracowników - MultiSport, pakiety medyczne

  • Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa

  • Pracę na nowoczesnym, mobilnym sprzęcie

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV na adres: [email protected]