• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GD Profesja S.C.
  • Kontakt: GD Profesja
  • Telefon: +48 12 357 37 76
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest producent nowoczesnego oprogramowania mobilnego dla gastronomii.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Prowadzenie spotkań z klientami i prezentacji online/offline.
  • Budowanie dobrych relacji z klientem opartych na szacunku, empatii i zrozumieniu jego potrzeb.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie w pracy w lokalu gastronomicznym na stanowisku manager, kierownik zmiany lub kierownik sali.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub inna preferowana forma współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami rozpoczęcia.
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe.
  • Miłą i twórczą atmosferę pracy.
  • Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Bogatą ofertę socjalną i motywacyjną.
Link aplikacyjny: https://www.gdprofesja.pl/oferta,specjali_ta_d___przedazy,1253#apply-form

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).