MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne w Dziale Administracyjnego Wsparcia Projektów i Współpracy Międzynarodowej  w Sekcji Programów Krajowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office
  • doświadczenie związane z aplikowaniem i realizowaniem projektów współfinansowanych ze środków krajowych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • doświadczenie związane z udziałem w realizacji projektów współfinansowanych w ramach programów Narodowego Centrum Nauki lub Narodowego Centrum Badań
    i Rozwoju
  • doświadczenie związane z zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej

Dodatkowo od kandydata oczekujemy:
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • podzielności uwagi oraz umiejętności wykonywania wielu zadań w tym samym czasie,
  • umiejętności analizy procesów projektowych,
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem,
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • solidności i uczciwości w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • wysokiej kultury osobistej.

Warunki zatrudnienia : wymiar czasu pracy - pełny etat, umowa o pracę

Przewidywany zakres obowiązków:

Obsługa administracyjna projektów, w tym m.in.: doradztwo w procesie wnioskowania o środki oraz współudział w administracyjno-organizacyjnej obsłudze realizowanych projektów.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia
  •  inne dokumenty poświadczające informacje zawarte w CV

List motywacyjny i CV powinny zawierać własnoręcznie podpisaną klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, zgodne z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. z dnia 13 czerwca 2016 r., Dz.U. z 2016 r. poz. 922)".

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do 24 lipca 2017 r. z dopiskiem: Dotyczy zatrudnienia w Sekcji Programów Krajowych :

  • osobiście w Dziale Administracyjnego Wsparcia Projektów i Współpracy Międzynarodowej
    ul. Podwale 3, II p./sekretariat
  • mailem na adres [email protected]

O  terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowy.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożonych dokumentów Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum nie zwraca, oferty niewykorzystane zostaną zniszczone.