DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 54-90 PLN/h
  • Firma: Ready4s
  • Kontakt: Joanna Prajzner
  • Telefon: +48 511 333 669
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

W związku z obecną sytuacją wszystkie nasze rekrutacje prowadzone są zdalnie w formie telefonicznej i wideokonferencji. Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (nasze portfolio) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej). Obecnie znajdujemy się na liście Top5 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad roku koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole).

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. 


Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-)


Na czym będzie polegać Twoja rola?


Jako Technical Sales Engineer będziesz koncentrować się na wsparciu działu sprzedaży w zdobywaniu nowych projektów korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia technicznego.  W praktyce będziesz odpowiadać za:


- udział w wybranych rozmowach i/lub spotkaniach z klientami

- analizę biznesową projektów 

- przeprowadzanie warsztatów z klientami

- rozpoznawanie potrzeb klientów i przekładanie ich na rozwiązania techniczne

- tworzenie estymacji projektów 

- rekomendowanie odpowiednich technologii/ rozwiązań technicznych w projektach oraz składu zespołu projektowego na development

- współpracę pomiędzy działem produkcji i działem sprzedażySprawdzisz się w tej roli, jeśli:


- posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku, najlepiej poparte ponad 3-letnim stażem pracy jako programista aplikacji webowych 

- posiadasz zaawansowaną wiedzę i umiejętności z przynajmniej jednej z wymienionych technologii: PHP, NodeJS, Java, Angular, React, JavaScript (mile widziana również wiedza z obszaru technologii mobilnych)

- możesz pochwalić się realnym doświadczeniem we wsparciu działu sprzedaży - tworzenie wycen projektów, uczestnictwo w spotkaniach z klientem na etapie przedprodukcyjnym i  proponowanie rozwiązań technologicznych to dla Ciebie bułka z masłem  

- masz w sobie żyłkę sprzedawcy - potrafisz tak zaprezentować firmę, jej usługi/ produkty i technologie, aby odpowiedzieć na potrzeby klienta i uspokoić jego ewentualne obawy 

- masz doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym (typu SMB i Enterprise) - nie straszne Ci rozmowy z CTO innej firmy o rozbudowanych systemach i nowych technologiach - nawet o tych, z którymi nie pracowałeś ;-)

- jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (zarówno w mowie jak i piśmie) - będziesz uczestniczyć w rozmowach i warsztatach z naszymi zagranicznymi KlientamiDołączając do nas, możesz spodziewać się:


- wynagrodzenia w postaci solidnej podstawy (54 - 90 zł netto/h) i premii za zrealizowane targety

- zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę B2B (+ płatna przerwa w realizacji przedmiotu umowy w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)

- pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę

- karty Multisport (współfinansowanej przez firmę)

- elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i kończysz 

- opcji pracy zdalnej - aktualnie 100%, a po powrocie do biura do indywidualnego ustalenia z przełożonym 

- rozwoju i możliwości uczenia się nowych rzeczy - zdobywamy doświadczenie w praktyce, już w pierwszym tygodniu pracy trafiasz do projektu (niezależnie od seniority)

- otwartości i przestrzeni do wyrażania własnego zdania i wdrażania pomysłów - zarówno w zespole jak i w Zarządzie. Na co dzień będziesz mieć kontakt z COO i CEO, więc jeśli masz wystarczająco dobre argumenty i konkretny plan, za którego wdrożenie weźmiesz odpowiedzialność - działaj śmiało

- imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki

- pozytywnej atmosfery, którą tworzy nasz super zespół - mili i otwarci na innych ludzie, chętni do pomocy, zaangażowani w to, co robią, budujący relacje w oparciu o wzajemny szacunek i poczucie humoru :-)


Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez formularz na stronie: 

https://ready4s.elevato.net/en/technical-sales-engineer-krakow,ja,176


Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"