WYKLEJANIE WITRYN

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PMT
  • Kontakt: PMT
  • Telefon: 505195806
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Poszukujemy osoby do wyklejania (głównie naklejkami OWV) szyb/witryn w placówkach bankowych. Praca dodatkowa na terenie miast: Kraków, Bochnia.

Zakres obowiązków

  • wyklejanie witryn placówek bankowych (głównie naklejki OWV)
  • cięcie folii.

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność i mobilność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • dodatkową pracę na terenie miast: Kraków i Bochnia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość stałej współpracy.