DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 77-90 PLN/h
  • Firma: Ready4s
  • Kontakt: Joanna Prajzner
  • Telefon: +48 511 333 669
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).


Znajdujemy się na liście Top10 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole) w rozwoju ich produktów. 


To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. 


Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-) Twój projekt

Chcesz spełnić marzenie o projekcie, w którym kod pisany jest według Twoich najlepszych praktyk, a decyzyjność i wpływ na architekturę leży w Twoich rękach? Szukasz projektu, który dostarczy Ci radości i wyzwań? Dajemy Ci tę możliwość - w najbliższym czasie będziesz jedynym specjalistą rozwijającym poniższe aplikacje, więc masz niepowtarzalną okazję, by rozwinąć skrzydła!

Czekają na Ciebie rozbudowane projekty z branży Digital Health, które mogą odmienić życie wielu osób. W sumie będziesz rozwijać trzy aplikacje, które związane są z kontrolą wzroku, diagnozowaniem i śledzeniem postępu dwunastu chorób oczu oraz diagnozowaniem szumów usznych. W projektach wykorzystane są: CoreML, CoreData, AVFoundation, Accelerate, Combine, GoogleMLKit, Firebase, Alamofire, AudioKit.

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

- masz minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu aplikacji na iOS w Swift

- posiadasz dobrą, praktyczną znajomość środowiska Xcode i GIT

- swobodnie używasz narzędzi takich jak UIKit, Core Data, Alamofire

- masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i REST API

- cechuje Cię elastyczność, dokładność i samodzielność - ta rola wymaga przełączania się pomiędzy projektami, więc nuda Ci nie grozi ;)

- jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B2) - będziesz uczestniczyć w regularnych telekonferencjach z naszym kanadyjskim KlientemDołączając do nas, możesz spodziewać się:

- wynagrodzenia w przedziale 77 - 90 zł netto/h na B2B 

- zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę B2B (+ płatna przerwa w realizacji przedmiotu umowy w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)

- pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę

- karty Multisport (współfinansowanej przez firmę)

- elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i skończysz 

- opcji pracy zdalnej nawet w 100% - aktualnie wszyscy tak pracujemy, a po otwarciu biura zdecydujesz czy i w jakim wymiarze będziesz nas odwiedzać ;-)  

- rozwoju i możliwości uczenia się nowych rzeczy - klient bardzo chętnie korzysta z nowych technologii i stawia na R&D

- imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki

- pozytywnej atmosfery, którą tworzy nasz super zespół - mili i otwarci na innych ludzie, chętni do pomocy, zaangażowani w to, co robią, budujący relacje w oparciu o wzajemny szacunek i poczucie humoru :-)

 


Zainteresowanych do aplikowania przez formularz: https://ready4s.elevato.net/en/ios-developer-krakowzdalnie,ja,183


Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"