DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FG Energy
  • Kontakt:
  • Telefon: 790220582
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Twój zakres obowiązków :

  • Ułatwienie zarządzania strategicznymi zadaniami poprzez wsparcie w planowaniu i organizacji terminarza spotkań

  • Wspomaganie Dyrektora Operacyjnego w codziennych zadaniach

  • Przygotowanie korespondencji, niezbędnych raportów i sprawozdań

  • Wsparcie w kwestiach administracyjnych, zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, przygotowywanie podsumowań związanych z pracą biura

  • Organizacja podróży służbowych

Nasze wymagania:

  • Osoba powyżej 26 roku życia

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe

  • Język angielski na poziomie minimum B2

  • Język rosyjski na poziomie minimum B1

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, co najmniej rok

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Ponadprzeciętna dyspozycyjność

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy

  • Stabilną pracę w firmie międzynarodowym kapitałem

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Pracę w biurze w centrum miasta

  • Opieka medyczna Luxmed oraz owocowe czwartki

W razie zainteresowania prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej bądź o wysłanie CV na adres [email protected], w temacie maila prosimy zawrzeć informację "Asystent Operacyjny z językiem angielskim / rosyjskim”