DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Eltel Networks Engineering SA
  • Kontakt: Katarzyna Szydlik
  • Telefon: +48895222520
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystent

Twoje wyzwania

·                          Wykonywanie pod nadzorem projektanta dokumentacji projektowej systemów telekomunikacyjnych i systemów ochrony technicznej dla stacji elektroenergetycznych średnich, wysokich i najwyższych napięć

·                          Udział w procesie uzgadniana dokumentacji projektowej z klientami

·                          Udział w rozwiązywaniu problemów powstałych podczas procesu projektowania

Wymagania

·                         Wykształcenie wyższe (kierunek: telekomunikacja) lub student ostatniego roku w/w kierunku

·                         Znajomość programów – MS Office, AutoCad

·                         Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Umiejętności

·                             Operatywność w działaniu, kreatywność

·                             Komunikatywność i  umiejętność pracy w zespole

·                             Dyspozycyjność

·                            Samodzielność oraz chęć podejmowania wyzwań

Oferujemy

·                                   Interesującą pracę w międzynarodowej spółce o stabilnej pozycji na rynku

·                                   Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

·                                   Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy

·                                   Pakiet benefitów

·                                   Pracę w miłej atmosferze

·                                   Atrakcyjne wynagrodzenie

Podstawowe obowiązki

  • Opracowywanie pod nadzorem projektanta projektów wykonawczych i powykonawczych w zakresie telekomunikacji
  • Możliwość udziału w montażach w zakresie telekomunikacji