DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orienta Polska
  • Kontakt: Orienta Polska
  • Telefon: 22 620 27 67
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, wiodącego europejskiego dostawcy materiałów budowlanych poszukujemy:

Handlowiec - Branża Budowlana

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie i nadzorowanie inwestycji - praca w terenie
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami (firmami wykonawczymi, inwestorami, GW)
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Nadzór nad należnościami swoich klientów
  • Doradztwo techniczne

Wymagania:

  • Szerokie kontakty z firmami wykonawczymi, GW, developerami, Inwestorami
  • Znajomość branży i materiałów budowlanych (materiały wykończeniowe, stropowe, dachowe, izolacyjne),
  • Minimum 5 lat doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w negocjacjach i znajomość technik sprzedaży
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne, ale niekonieczne)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie dogodnej dla kandydata
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym koncernie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Bogaty system szkoleń i duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Ruchome i elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych,
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347