KREŚLARZ / ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH PREFABRYKOWANYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: 2 700-3 800 PLN/m-c
  • Firma: Nucleus Online Sławomir Gut
  • Kontakt: Sławomir Gut
  • Telefon: 788644003
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Poszukujemy pracowników na stanowisko Kreślarz/Asystent projektanta. Zajmujemy się wspomaganiem projektantów żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych w największych polskich zakładach prefabrykacji, obsługujemy projekty na rynek polski i skandynawski.

Opis stanowiska:
- kreślenie rysunków warsztatowych (szalunkowych i zbrojeniowych) elementów żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych
- tworzenie koncepcji elementów, przystosowywanie projektów monolitycznych do prefabrykacji
- kreślenie rysunków złożeniowych do montażu konstrukcji
- praca zdalna z miejsca zamieszkania
- wymagana dyspozycyjność w godzinach pracy biura (poniedziałek - piątek, 8:00-16:00)

Uprzejmie informujemy, że warunek dyspozycyjności jest konieczny. Proces projektowania wymaga koordynacji z innymi jego uczestnikami - nie ma takiej możliwości w godzinach wieczornych czy w weekendy.

Oferujemy:
- pracę przy ambitnych, dużych projektach realizowanych w Polsce i za granicą
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego zaraz po studiach
- szybki wzrost wynagrodzenia w miarę zdobywania doświadczenia
- pracę z miejsca zamieszkania bez konieczności dojazdu

Wymagania:
- ukończone studia na kierunku Budownictwo (co najmniej I-go stopnia)
- nie jest wymagane doświadczenie zawodowe
- dyspozycyjność w godzinach pracy biura (poniedziałek - piątek, 8:00-16:00)
- wyobraźnia przestrzenna
- umiejętność obsługi oprogramowania CAD
- znajomość zasad konstruowania konstrukcji żelbetowych i prefabrykowanych
- sumienność i dokładność
- mile widziana znajomość języka obcego oraz innego oprogramowania wspomagającego projektowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wraz z co najmniej dwoma rysunkami wykonanymi samodzielnie:
- rysunek szalunkowy konstrukcji żelbetowej
- rysunek zbrojeniowy konstrukcji żelbetowej

E-mail kontaktowy: [email protected]