DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PI MANAGEMENT
  • Kontakt: Jakub
  • Telefon: 573802063
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy
PI Management operator hotelowy z siedzibą w Krakowie, w związku z rozwojem firmy poszukuje nowych pracowników do wsparcia zespołu w tym kandydatów na stanowisko:

Księgowy (K/M)

Opis stanowiska:

·        kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

·        sprawdzanie prawidłowości opisanych dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów, umożliwiającym automatyczną dekretację w systemie księgowym

·        nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

·        ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym (uzgadnianie kont księgowych)

·        księgowanie wyciągów bankowych i analiza rozrachunków

·        wsparcie Głównego Księgowego w przygotowywaniu analiz i raportów na potrzeby Zarządu i instytucji zewnętrznych (deklaracje i rozliczenia podatkowe / roczne i okresowe sprawozdania finansowe)

·        archiwizacja dokumentów księgowych

·        bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

Od kandydatów oczekujemy:

·        wykształcenie wyższe kierunkowe z dziedziny rachunkowości / finansów / ekonomii

·        minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowego (mile widziane osoby pracujące w biurach rachunkowych)

·        praktyczna znajomość systemów finansowo – księgowych (konieczna znajomość programu Comarch Optima)

·        bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania

·        znajomość pakietu MS Office

·        samodzielność i umiejętność szukania rozwiązań

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

·        komfortowe warunki pracy

·        pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.