DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PI Management sp. z o.o.
  • Kontakt: Beata Paszucha
  • Telefon: 517884791
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

PI Management sp. z o.o., w związku z realizacją inwestycji hotelowych, zatrudni do wsparcia zespołu księgowego, kandydata / kę na stanowisko:

Księgowy (M/K)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • sprawdzanie prawidłowości opisanych dokumentów księgowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów umożliwiającym automatyczną dekretację w systemie finansowo - księgowym
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym (uzgadnianie kont księgowych)
  • księgowanie wyciągów bankowych i analiza rozrachunków
  • wsparcie Głównego Księgowego w przygotowywaniu analiz i raportów na potrzeby Zarządu i instytucji zewnętrznych (deklaracje i rozliczenia podatkowe / roczne i okresowe sprawozdania finansowe)
  • archiwizacja dokumentów księgowych
  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z dziedziny rachunkowości / finansów / ekonomii
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowego
  • praktyczna znajomość systemów finansowo – księgowych (Comarch Optima)
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i umiejętność szukania rozwiązań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • komfortowe warunki pracy
  • wsparcie Głównego Księgowego i pracowników działu na etapie wdrożenia