DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IBSS BIOMED SA
  • Kontakt: Monika Wawrzkiewicz
  • Telefon: 607 706 073
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik w dziale utrzymania ruchu
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Pracownik serwisu technicznego

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych, współpraca z działem produkcji,
  • Terminowa realizacja remontów, konserwacji i usuwania awarii
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyn,
  • Monitorowanie realizacji prewencji maszyn,
  • Odpowiedzialność za powierzoną infrastrukturę (urządzenia, linie technologiczne itp.)
  • Zgłaszanie potrzeb związanych z zamówieniami części,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami państwowymi oraz wewnętrznymi,
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji – schematy, opisy, instrukcje itp.

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne,
  • Mile widziane uprawnienia SEP, gr. I, II (eksploatacja),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w przemyśle farmaceutycznym,
  • Mile widziana znajomość wymagań GMP,
  • Komunikatywność i skrupulatność w wykonywanej pracy,
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Miejsce pracy – al. Sosnowa 8, Kraków.

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji  (Administratorem danych zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)  jest: IBSS BIOMED S.A., Al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków)”.

Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna, al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IOD: [email protected]