DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SAVOIR Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ewelina Piskorska
  • Telefon: 607 556 772
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Merchandiser
SAVOIR Group Sp. z o.o. jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów do pracy dodatkowej na stanowisko:

Merchandiser/Wykładacz towaru

Poszukujemy pracowników na kilka różnych lokalizacji. Przy aplikowaniu prosimy o uwzględnienie konkretnej:
Market, ul. Zakopiańska 62, Kraków
Market, ul. Witosa 7, Kraków
Market, ul. Medweckiego 2, Kraków
Market, Os. Kombatantów 16A, Kraków
Market, ul. Pawia 5, Kraków
Market, ul. Nowohucka 52, Kraków
Market, ul. Bratysławska 4, Kraków

ZADANIA:
- wykładanie wędlin znanej marki w lodówki, półki sklepowe oraz ekspozycje wolnostojące,
- dbanie o należyte dołożenie towaru (według dat ważności) w lodówki i półki sklepowe,
- raportowanie w aplikacji mobilnej Klienta,
- inne zadania zlecone przez Przedstawiciela Handlowego.

WYMAGANIA:
- pełnoletność,
- dyspozycyjność w poszczególne dni robocze,
- poszukujemy osoby do dłuższej współpracy
- aktualna książeczka sanepid bądź orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
- mile widziane doświadczenie w pracy w markecie,

SZCZEGÓŁY OFERTY:
- praca dodatkowa, do wykonywania po 1,5h - 2 godziny w 3-5 dni roboczych (w godzinach porannych),
- limit godzin do wypracowania w miesiącu: od 24 do 50h, w zależności od lokalizacji,
- wynagrodzenie: 22,80 zł brutto/h,
- umowa zlecenie z ZUS,
- obsługa kadrowa on-line bez wychodzenia z domu,
- możliwość zdobycia doświadczenia i współpracy przy innych zleceniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie mailem swojego CV. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 607 556 772 w godz. od 08:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku) .

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r. poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy (-a) dobrowolności udostępniania moich danych osobowych i że zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.