DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ENERGIAPLUS SP. Z O. O.
  • Kontakt: ENERGIAPLUS SP. Z O. O.
  • Telefon: 793971234
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Energiaplus Sp. z o. o. zajmuje się obsługą klientów indywidualnych w zakresie programu Czyste Powietrze oraz wykonywaniem audytów energetycznych, OZC. Ponadto współpracuje z firmami zewnętrznymi w ramach realizacji inwestycji związanych z montażem, doborem i doradztwem dotyczącym pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Office Managera w naszym biurze zlokalizowanym w Krakowskim Parku Technologicznym.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie dokumentacji dotyczącej umów z klientami,

- kompleksowa obsługa klienta w zakresie dotacji m. in. z programu Czyste Powietrze,

- kontakt z klientem mailowy i telefoniczny,

- odbiór poczty przychodzącej i wychodzącej,

- dbanie o porządek i zaopatrzanie biura,

- obsługa programu Subiekt,

- inne prace administracyjne.

Wymagania:

- dobra znajomość MS Office,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- umiejętność samodzielnej pracy,

- otwartość na kontakt z klientem,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- dodatkowym atutem będzie znajomość programu Subiekt.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- miłą atmosferę pracy, imprezy integracyjne, dla wszystkich kawa i herbata w biurze,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.