DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 200-4 200 PLN/m-c
  • Firma: DEKRA Praca sp. z o.o.
  • Kontakt: Taras Steblyk
  • Telefon: +48889188758
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego, UDT

Pracownik magazynu (wózki czołowe i boczne, praca głownie wewnątrz magazynu)

Obowiązki:

• jazda wózkami widłowymi na magazynie, rozładunek i załadunek pojazdów dostawczych, poruszających się wewnątrz magazynu wg. wymogów bhp. Ładunki - żywność dietetyczna, pieczywo, bułki, kaszki. Magazyn bez kurzu i bez lodówek/zamrażarek.

Miejsce pracy: Modlniczka, Ruda śląska, Zabrze.

Oferujemy:

• wynagrodzenie od 3200 zł. netto/miesiąc;

• zatrudnienie na umowie o pracę

• zmiany maksymalnie po 10 godzin (nadgodziny płatne wg. KP);

• praca od poniedziałku do piątku (1-2 soboty w miesiącu są robocze);

• Ubezpieczenie medyczne;

• Odzież robocza;

• dla obywateli państw wschodnich wsparcie w zakresie wyrobienia kart pobytu.

Wymagania:

• doświadczenie od 3 miesięcy;

• aktualne uprawnienia od UDT.