PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Money Square Investment Sp. z O.O.
  • Kontakt: Money Square
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Firma Money Square Investment obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY/

POMOC KSIĘGOWEJ

Miejsce pracy: KRAKÓW ul. Siemiradzkiego 6 lok. 6

WYMAGANIA:

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Wykształcenie średnie/wyższe – kierunkowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie księgowej w codziennych obowiązkach
  • Przygotowywanie dokumentacji poprzez kserowanie oraz skanowanie
  • Nadzór i wdrażanie procesów zarządzania należnościami i monitowania
  • Uzgadnianie i wyjaśnianie rachunków
  • Sporządzanie pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych
  • Podział korespondencji przychodzącej na odpowiednie komórki organizacyjne

OFERUJEMY:

  • Pracę na umowę zlecenie z możliwością stałej kontynuacjii współpracy
  • Pozyskanie doświadczenia
  • Możliwość rozwoju umiejetności w różnych obszarach
  • Świadczenia socjalne
  • Miłą atmosferę w pracy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Spółka Money Square Investment powstała z chęci tworzenia niepowtarzalnych możliwości inwestycyjnych zarówno dla biznesu, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą, która łączy doświadczenie deweloperskie z doświadczeniem na rynku finansowym, co daje gwarancję sukcesu.

Świadczymy usługi w zakresie kupna, rewitalizacji i sprzedaży nieruchomości. Działamy na terenie Polski, ale przede wszystkim w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Mamy doświadczenie zarówno w kameralnych inwestycjach, jak i wielomilionowych projektach. Kierujemy się doświadczeniem i śledzimy bieżące trendy, dlatego możemy pochwalić się ofertą przyjazną dla nawet najbardziej wymagającego klienta.