DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 800-1 500 USD/m-c
  • Firma: Superior Logistics
  • Kontakt: Paulina Vierko
  • Telefon: +48 537 304 225
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Superior Logistics to duża, prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku logistyki transportowej zarówno na terenie Europy jak i Stanów Zjednoczonych. W związku z rozbudową, poszukujemy do swojego przyjaznego zespołu ambitnego Przedstawiciela Handlowego, który nie boje się zmierzyć z nowymi wyzwaniami.

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi i jesteś spragniony nowej wiedzy, chcesz poznać kulturę USA i poprawić swoją znajomość języka angielskiego – dołącz do Nas!

Zakres obowiązków:

  • Generowanie bazy klientów
  • Komunikacja z klientami zarówno z "ciepłej" jak i "zimnej" bazy
  • Informowanie klientów odnośnie nowych produktów
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami
  • Koordynacja działań sprzedażowych z kampaniami marketingowymi
  • Przygotowanie raportów

- Masz bardzo dobrą znajomość języka Angielskiego na poziomie min B2+

- Wielozadaniowość nie stanowi dla ciebie problemu

- Cechują Cię komunikacyjność oraz bezkonfliktowość

- Jesteś stanowczy oraz pragniesz rozwoju

- Nie potrzebujemy doświadczenia

Oferujemy:

- Umowa b2b

- Atrakcyjne zarobki powyżej sredniej rynkowej - podstawa + bonusy

- Elastyczne godziny pracy

- Realna możliwość rozwoju zawodowego (do stanowiska “Team leader”)

- Szkoła języka angielskiego oraz sesje coachingowe

- Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze

- Parking dla pracowników

- Świąteczne paczki

- Pizza days

- Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę

- Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe

- Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów

ENG

Superior Logistics is a large, dynamically developing company, operating on the transport logistics market both in Europe and the United States. Due to the expansion, we’re currently in search of a new Sales manager to join our friendly team.

If you are a career-oriented communicative personality, longing to acquire new interesting experiences in an international environment and gain valuable knowledge about the US culture and master your English - join us!

Responsibilities:

  • Generating a customer base
  • Communicate with the customers form both the "warm" and "cold" base
  • Informing customers about new products
  • Conducting negotiations with potential clients
  • Coordination of sales activities with marketing campaigns
  • Preparation of reports

- You have an excellent command of English at a minimum level of B2 +

- Multitasking is not a problem for you

-  Communication and conflict-free are your main traits

- You are resilient and you’re thirsty for self-development

We offer:

- B2B contract (help for)

- Attractive earnings above the market average - base + bonuses

- Flexible working hours, 3 shifts to choose from (9-19: 00; 14-00: 00; 23-9: 00)

- Real possibility of professional development (to the position of "Team leader")

- English language school and coaching sessions

- Work in a comfortable modern office

- Parking for employees

- Christmas packages

- Daily treats, fresh fruit, delicious coffee and tea

- Friendly atmosphere and corporate events

- Positive attitude to initiatives and ideas