DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-18 EUR/h
  • Firma: Agencja Pracy Tymczasowej InterKadra
  • Kontakt: Klaudia Deja
  • Telefon: 731190240
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany
InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku.
Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Nasz klient obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Miejsce pracy: Belgia

WYMAGANIA:

  • znajomość jednego z języków na poziomie komunikatywnym: angielski, francuski, niemiecki, niderlandzki, a nawet włoski czy hiszpański,
  • preferowane osoby z własnym samochodem, które planują dłuższy wyjazd do Belgii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ogólne prace budowlane w firmie zajmującej się produkcją prefabrykatów budowlanych,
  • przestrzeganie zasad BHP.

OFERUJEMY:

  • Polską umowa o pracę tymczasową

  • stawka: 17,133 € brutto/h

  • dodatek transportowy 30 € brutto/mc + kilometrówka,

  • bonus dla kierowcy: 50 € netto/mc,

  • gwarancja godzin: 40h/tydzień,

  • praca na jedną zmianę,

  • nadgodziny powyżej 40 h płatne + 50 %,

  • ZAKWATEROWANIE!!

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”