DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-9 000 PLN/m-c
  • Firma: IQFM Sp. z o.o.
  • Kontakt: Paulina Chojnacka
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
IQFM Ackermann działa na polskim rynku od 1996 roku w branży outsourcingu procesów biznesowych. Nasza specjalność to shopper marketing i sprzedaż. Zapewniamy skuteczne, efektywne i ekonomiczne rozwiązania realizujące cele naszych Klientów przy maksymalnym ROI. Pracujemy we wszystkich kanałach – zarówno w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym, w większości branż z naciskiem na FMCG, CE, DIY.

Praca Promotor Sprzedaży AGD/RTV/IT

Obowiązki
  • doradzanie Klientom i aktywna sprzedaż produktów z kategorii AGD / RTV / IT (jednej kategorii, w zależności od preferencji i dostępności etatów),
  • godne reprezentowanie marki poprzez schludny ubiór, utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami sklepu oraz dbanie o czystość eksponowanych produktów,
  • codzienne raportowanie sprzedaży w czasie dnia pracy (w aplikacji E-Leader).
Wymagania
  • kompetencje sprzedażowe,
  • gotowość do podjęcia pracy w tygodniu oraz w weekendy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Prezentera i/lub Sprzedawcy,
  • znajomość branży AGD / RTV / IT - doświadczenie w pracy w marketach elektronicznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych koncernów elektrotechnicznych na świecie,
  • długofalowe zatrudnienie,
  • zestaw szkoleń z wiedzy produktowej oraz umiejętności sprzedażowych,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą,
  • benefity pozapłacowe (Luxmed, Multisport, rabat pracowniczy na sprzęty elektroniczne)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia zależna od wyników sprzedażowych),
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • elastyczny grafik,
  • program rekomendacji pracowników,
  • konkursy sprzedażowe,
  • zarobki w przedziale 4000-9000 brutto.