DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Chandon Waller & Partners
  • Kontakt: Agnieszka Gieburowska
  • Telefon: 536105300
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

Zostań członkiem naszego zespołu!

Naszą bazową usługą jest wsparcie klientów w pełnej obsłudze księgowej i kadrowej. Outsourcing usług księgowych i kadrowych jest coraz częściej wybieraną formą przez właścicieli dużych przedsiębiorstw. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie różnych organizacji, wybierając to, co najlepsze i tworząc nową jakość w księgowości firm.

Wraz z prężnym rozwojem poszukujemy najlepszych specjalistów na rynku.

Jeśli jesteś osobą, dla której księgowość i podatki to pasja, a dokładność i terminowość to słowa klucze w codziennej pracy, to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do Nas ! :)

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę / współpracę / zlecenie, w zależności od Twoich oczekiwań

  • Własne stanowisko pracy (komputer, telefon)
  • Prestiżowych klientów

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia specjalistyczne

  • Szkolenia merytoryczne z umiejętności miękkich

  • Możliwość awansu (ścieżka kariery m.in na stanowisko Managera Zespołu Księgowego)
  • Współpraca z zespołem kadr oraz asystentem księgowym

  • Przyjazną atmosferę w młodym i energicznym zespole

  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, zniżki do kliniki stomatologicznej, Karta MultiSport,

  • Z okazji urodzin - dodatkowy dzień wolny od pracy
  • Nowe, duże biuro w dobrze skomunikowanej części Krakowa

  • Parking pracowniczy

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi

  • Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat)

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US)

  • Przygotowanie deklaracji VAT i CIT

  • Bezpośredni kontakt z Klientami i utrzymywanie dobrych relacji

Odnajdziesz się u nas jeśli:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego

  • Znasz przepisy z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań określonych powyżej

  • Potrafisz obsługiwać systemy finansowo-księgowe : Comarch Optima lub/i Symfonia/ Enova/ Streamsoft Prestiż

  • Lubisz pracować w zespole

  • Cenisz sobie kulturę i dbasz o work - life balance

Super jeśli dodatkowo:

  • Masz doświadczenie zawodowe w outsourcingu usług finansowych

  • Znasz angielski w stopniu komunikatywnym

  • Wiesz jak rozliczać produkcję

Kontakt:

E-mail: [email protected]

Osoba kontaktowa: Agnieszka Gieburowska

APLIKUJ! - https://chandonwaller.softgarden.io/job/15483613?l=pl