DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 20-40 PLN/h
  • Firma: Apteka Codzienna
  • Kontakt: Patrycja Rey
  • Telefon: 124212304
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Apteka CODZIENNA  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

Miejsce pracy: Kraków, Polska

WYMAGANIA:

  • dyplom technika farmaceutycznego
  • rozpoczęty lub ukończony obowiązkowy 2 letni  staż pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja recept
  • obsługa pacjentów
  • zamawianie i przyjmowanie towaru
  • rozkładanie towaru
  • obsługa zwrotów do hurtowni

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B
  • szkolenia produktowe
  • wsparcie techniczne i merytoryczne centrali
  • zniżki na produkty firmowe
  • atrakcyjny system premii (miesięczne, kwartalne i roczne)
  • elastyczny grafik z możliwością stałych lub zmiennych godzin pracy

Apteki Codzienne to prężnie rozwijająca się sieć , w której pacjent jest najważniejszy. Oferują pracę na szerokim asortymencie z dostępem do nowości rynkowych. Apteka czynna jest od poniedziałku do piątku. Weekendy WOLNE.