DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MAHLE
  • Kontakt: Mateusz Mrowiec
  • Telefon: -
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Krotoszyn
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Automatyk

Twoja rola i obowiązki:

·       Bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń elektronicznych CNC i PLC

·       Skuteczne usuwanie bieżących awarii maszyn CNC

·       Wprowadzanie korekt do sterowników PLC

·       Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)

Twoje umiejętności i mocne strony:

·       Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane: elektronik, automatyk, mechatronik, robotyk, elektrotechnik, informatyk)

·       Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

·       Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (diagnozowanie przyczyn i dokonywanie napraw)

·       Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników CNC, PLC Siemens, Fanuc

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

·       Możliwość rozwoju i współpracy w gronie profesjonalistów

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

·       Szkolenia i zajęcia językowe

·       Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

·       Prywatna opieka zdrowotna