DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Talent Partners
  • Kontakt: Talent Partners
  • Telefon: 32 307 17 00
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych wyślij do nas swoje CV pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w woj. opolskim - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager Projektów

Miejsce pracy: woj. opolskie

Nr ref. MP/10407

Najważniejsze obowiązki:

  • wdrażanie oraz zarządzanie projektami zgodnie z określonymi celami,
  • tworzenie oraz zarządzanie harmonogramami projektów,
  • monitorowanie budżetu projektu,
  • zarządzanie ryzykiem projektowym,
  • systematyczna kontrola stanu każdego etapu projektu,
  • raportowanie statusu projektu i regularny kontakt z zespołem projektowym i klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach, najlepiej w firmach produkcyjnych o charakterze produkcji seryjnej z branży automotive,
  • znajomość metod zarządzania projektami (np. APQP),
  • doświadczenie praktyczne w zakresie APQP, FMEA,
  • umiejętności zarządzania kosztami i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność budowania zespołu projektowego,
  • umiejętność kierowania zespołem i motywowania,
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Project),
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu,
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • pakiet socjalny oraz dodatkowe benefity.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.