• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Partner Serwis Sp. z o.o.
  • Kontakt: Joanna Iskrzak
  • Telefon: 607230252
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Legnica
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Firma Partner Serwis specjalizuje się w utrzymaniu ruchu oraz kompleksowym serwisie przemysłowym. W związku z rozwojem naszego oddziału w Legnicy poszukujemy Kandydata na stanowisko

Inżynier serwisu – elektryk

Lokalizacja: Legnica

Zakres obowiązków:

 ◾realizowanie projektów w dziedzinie elektryki, napędów i automatyki napędów,

◾tworzenie, weryfikowanie i opiniowanie dokumentacji technicznej z zakresu urządzeń elektrycznych i energetycznych,

◾opracowywanie analiz techniczno-ekonomicznych w zakresie realizacji projektów elektrycznych, remontów i modernizacji urządzeń,

◾opracowywanie technologii i nadzór technologiczny nad wykonaniem szaf sterowniczych, zasilających i rozdzielczych,

◾montaż obiektowy i uruchomienie, aż do wdrożenia zaprojektowanego systemu i wykonania dokumentacji elektrycznej,

◾realizacje funkcji sterowniczych z wykorzystaniem sterowników PLC w zakresie automatyki napędowej,

Oczekiwania:

◾wykształcenie wyższe kierunkowe - INŻYNIER ELEKTRYK,

◾mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,

◾wiedza z zakresu elektryki, napędów i podstaw automatyki,

◾umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,

◾wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem,

◾wysoka motywacja do pracy i rozwoju w różnych obszarach inżynierii,

◾dyspozycyjność i gotowość do nadgodzin oraz  wyjazdów wdrożeniowych na terenie kraju,

◾komunikatywna znajomość języka angielskiego,

◾czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

◾stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

◾zatrudnienie na umowę o pracę,

◾atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i  zabezpieczenie socjalne,

◾dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U.2015 r. poz.2135 z późn.zm.)”