DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Azymut Agencja Zatrudnienia
  • Kontakt: Daria Józefowicz
  • Telefon: 693013524
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lubin
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do  Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier/Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Lubin
NR REF.S/236/20

Zakres obowiązków:

- załadunek, rozładunek towarów,

- przestawianie palet,

- pakowanie,

- prace porządkowe,

- obsługa wózka widłowego.

Od kandydatów oczekujemy:

- dokładności, skrupulatności, sumienności,

- umiejętności pracy w zespole,

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,

- motywacji do pracy,

- prawo jazdy kat.B lub uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- stawka godzinowa 20 zł/brutto,

- pracę w stabilnej firmie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Azymut Agencja Zatrudnienia Sp z.o.o  siedzibą w Lubinie przy ul. Władysława Sikorskiego 20.

2) kontakt z Administratorem Ochrony Danych - [email protected],

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu  bieżącej i  przyszłej  rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres bieżących i przyszłych rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w profilu rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin