• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JobTalent
  • Kontakt: EuroTalents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Cieśla szalunkowy

Naszym klientem jest firma, która od 150 lat jest w stanie wymyślić na nowo i wprowadzić zmiany w realizacji, gdzie wartości ludzkie są podstawą i rozwoju najpiękniejszych budynków w Brukseli i Walonii. Firma ta jest liderem w branży budowlanej, gdzie pracownikom oferowane są możliwości rozwoju i ciągłego szkolenia, zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Jako cieśla szalunkowy będziesz szalował elementy konstrukcyjne budynku podczas jego budowy.

Aby wypełnić te misje, Twoje główne zadania będą następujące:

- Czytanie i interpretacja planów szalunków

- Budowa i montaż tradycyjnych szalunków z wykorzystaniem drewnianych płyt, desek i/lub modułowych paneli szalunkowych

- Montaż i instalacja prefabrykowanych paneli szalunkowych

- Wybór, ciecie na wymiar i wiązanie prętów zbrojeniowych

- Umieszczanie zbrojenia w szalunku

- Betonowanie

- Demontaż deskowań (rozbiórka)

- Konserwacja i czyszczenie elementów deskowania oraz używanych narzędzi

- Organizowanie i zarzadzanie godzinami pracy w celu dotrzymania terminów w porozumieniu z kierownikiem budowy

- Będziesz brał udział w realizacji wyjątkowych projektów

Wymagania

- 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Praca w wymiarze 40h tygodniowo

- Znajomość czytania planów szalunków i zbrojenia

- Znajomość charakterystyki stosowanych materiałów (stal-beton-drewno) oraz umiejętności identyfikacji ich głównych wad

- Jesteś precyzyjny, rygorystyczny, skrupulatny, zmotywowany

Warunki finansowe

- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w zależności od posiadanego doświadczenia, w tym liczne świadczenia pozapłacowe (bony na posiłki, ubezpieczenie grupowe itp.)

- Stabilna prace z możliwością przejścia na umowę stałą

- Dodatkowe 12 dni urlopu w ciągu roku

- Zwrot kosztów za pierwszy wyjazd do Belgii

- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy