• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB HR
  • Kontakt: Justyna Droszczak
  • Telefon: 533 033 385
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, renomowanej szkoły działającej na rynku kilkanaście lat, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor szkoły

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

- aktywny udział w promowaniu placówki oraz w rekrutacji uczniów,

- odpowiedzialność za zatrudnianie kadry do placówki,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku organizacji,

- aktywny udział w realizowanych projektach edukacyjnych, ich stały nadzór oraz kontrola realizacji,

- pedagogiczny nadzór nad działalnością szkoły zgodnie z obowiązującym prawem,

- zarządzanie zespołem pracowników,

- nadzór nad funkcjonowaniem szkoły, w tym odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji,

- odpowiedzialność za planowanie, realizację oraz kontrolę budżetu operacyjnego,

- stała analiza pracy podległej kadry.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- wykształcenie wyższe,

- uprawnienia pedagogiczne,

- znajomość języka angielskiego,

- wiedza z zakresu prawa oświatowego.

Klient oferuje:

- umowa o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- udział w ciekawych szkoleniach,

- możliwość współtworzenia projektów edukacyjnych

- pełen etat,

- niezbędne narzędzia pracy,

- stałe godziny pracy.