• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: JobTalent
  • Kontakt: EuroTalents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Naszym klientem jest rodzinna firma zajmująca się elektryką w nowych budynkach a także przy remontach.

Zadania:

·        Szlifowanie i cięcie kół zębatych

·        Instalacja rur elektrycznych/sanitarnych

·        Montaż przewodów wentylacyjnych

·        Odpływy

·        Gniazda i wyłączniki

·        Montaż tablicy elektrycznej

·        Budowa kotłowni

·        Umieszczenie urządzenia wentylacyjnego

Nasze oczekiwania

·        Masz wykształcenie techniczne i doświadczenie na pracach budowlanych.

·        Zmotywowanie

·        Punktualność

·        Chęć uczenia się

·        Samodzielność pracy

·        Inicjatywa

Kompetencje związane z pracą

·        Instalowanie i podłączanie urządzeń niskiego napięcia (wyłączniki, gniazda, ...)

·        Montaż zabudowanych lub wbudowanych kanałów i przepustów kablowych

·        Praca na: Panele słoneczne

·        Praca na: Pompy ciepła

·        Montaż części elektrycznej instalacji zasilanych energią słoneczną

·        Diagnozowanie usterek w instalacjach i naprawa uszkodzonych elementów

·        Instalowanie i podłączanie systemów oświetleniowych

·        Tworzenie tras, przez które będą przechodzić kable (wiercenie w ścianach, szpachlowanie itp.)

·        Instalowanie i okablowanie elektrycznej tablicy rozdzielczej w budynkach mieszkalnych lub usługowych

·        Podłączenie tablicy elektrycznej do urządzenia

·        Praca na: Instalacje klimatyzacyjne (HVAC)

·        Montaż i podłączenie instalacji bardzo niskiego napięcia (telefonia, IT, alarmy przeciwpożarowe itp.).

·        Osprzęt elektryczny budynków i rozdzielnice

·        Uruchomienie instalacji elektrycznej i przeprowadzenie kontroli

Oferujemy

·        zakwaterowanie blisko pracy

·        kontrakty miesięczne

·        stawka do uzgodnienia z zależności o doświadczenie

·        możliwość używania auta służbowego

Stawka jest ustalana na podstawie doświadczenia. Najniższa stawka na godzinę to €16/h.

Praca od poniedziałku do piątku 40h/tyg.