DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 835-13 000 PLN/m-c
  • Firma: Ipf medical 2 Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Khoury
  • Telefon: 503 090 703
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Fizjoterapeuta
Posiadasz dyplom fizjoterapeuty oraz 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów (lub doświadczenie zawodowe) i jesteś chętny podjąć naukę języka francuskiego? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do pięknej, słonecznej Francji!

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy IPF MEDICAL, która już od 2015 roku organizuje pracę we Francji dla polskich fizjoterapeutów. Kompleksowo przygotowujemy naszych kandydatów do wyjazdu: pomagamy uzyskać nostryfikację dyplomu oraz przygotowujemy językowo na naszych kursach języka francuskiego online z lektorem. Cały proces przygotowania do wyjazdu trwa około 5-6 miesięcy, odbywa się online i jest bezpłatny dla naszych kandydatów. Nie pobieramy także prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o prace podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji, ośrodki opieki średnio i długo terminowej oraz sanatoria i domy seniora. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla oddziału opieki średnioterminowej mieszczącego się w Klinice Rehabilitacji, usytuowanej w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPUTA

Miejsce pracy : Klinika Rehabilitacyjna, Oddział Opieki średnioterminowej - Francja, region Oksytania, departament Hérault (nr 34)

OPIS STANOWISKA:

- Placówka dysponująca 170 łóżkami z uprawnieniami w zakresie rehabilitacji leczniczej i rehabilitacji funkcjonalnej,
w tym 50 łóżkami dedykowanymi do pielęgnacji ciężkich oparzeń i patologicznych zmian skórnych, wyposażona w nowoczesne zaplecze techniczne oraz własną pracownię do projektowania i produkcji protez.
- Rehabilitacja pacjentów na oddziale opieki średnioterminowej obejmująca pracę z pacjentem ortopedycznym (z urazami kręgosłupa), traumatologicznym (ze schorzeniami dolnych i górnych kończyn oraz po amputacjach kończyn), a także pacjentem reumatologicznym i pacjentami z ciężkimi poparzeniami. W pierwszej fazie leczenia pacjenci rehabilitowani są na oddziałach ,,medycznych’’, a następnie na oddziałach rehabilitacji funkcjonalnej.
- Praca w zespole interdyscyplinarnym złożonym z 18 fizjoterapeutów, 13 ergoterapeutów oraz nauczyciela wychowania fizycznego adaptowanego (tzw. APA).
- Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo), od poniedziałku to piątku, w godzinach od 8.30-12.00 i 13.45 – 17.15 (z godzinną przerwą między godz. 12.00-13.45).
- Urlop: 30 dni roboczych lub 5 tygodni (poniedziałek-sobota).

OFERUJEMY:
- Umowa o pracę na czas nieokreślony (tzw.CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
- Wynagrodzenie: ok. 2635 € brutto (ok. 12835 zł brutto/miesiąc) i dodatkowa premia roczna ok. 800€ brutto. Możliwość premii w przypadku osób posiadających doświadczenie zawodowe.
- Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę na czas okresu próbnego (pokój, z dostępem do kuchni i ubikacji, w domu zajmowanym przez stażystów). Następnie możliwość wynajęcia kawalerki mieszczącej się w rezydencji położonej obok placówki, koszt 350 €/miesiąc).
- Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
- Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
- Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.
- Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:
- Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Samodzielność i odpowiedzialność.
- Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:
- Dodatkowych kursów.
- Doświadczenia zawodowego.
- Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj! Do CV należy dołączyć klauzulę o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. +48 503 090 703 [email protected]
Klaudia Kalinowska tel. +48 518 739 571 [email protected]

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań