• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Soulab Consulting Paweł Niedziółka
  • Kontakt: Wolak Dominika
  • Telefon: +48532586347
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska
Do twoich zadań należeć będzie rozwój i utrzymanie oprogramowania opartego o PHP i Vue.js.

Wymagania stanowiska

Wymagamy znajomości lub chęci nauki poniższych:

  • HTML,CSS,
  • JavaScript (VUE.js / jQuery),
  • PHP 5+,SQL (używamy Postgresql),
  • Apache,
  • Umiejętność programowania w oparciu o MVC.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
  • Wsparcie starszych doświadczeniem programistów,
  • Kartę Multisport,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w młodym, miłym, niekorporacyjnym środowisku,
  • Możliwość nauki i rozwoju,
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • Biuro w ścisłym centrum miasta.