MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ CIEPŁOCHRONNEJ I ZIMNOCHRONNEJ / BLACHARZ - PRACA OD I.2020

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: In Temporis
  • Kontakt: In Temporis
  • Telefon: 0 81 532 24 32
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Dla naszego klienta, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ

Zakres obowiązków:

Praca na różnych obiektach przemysłowych: montaż i demontaż izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych (Armaflex), montaż blachy.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  (mile widziane na kontraktach zagranicznych).
  • Doświadczenie w pracy z blachą.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz posiadanie auta na wyjazd.
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS/ KRUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy).

 Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (minimalne wynagrodzenie miesięczne wynosi 8000 zł netto, możliwość uzyskania zarobków nawet do 13 000 złotych netto miesięcznie)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Dofinansowanie kosztów podróży.
  • Premia amortyzacyjna oraz kilometrówka dla osoby dysponującej autem.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej,
Licencja Agencji nr 1954.