DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost
  • Kontakt: Natalia Wercpost
  • Telefon: 782 848 588
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Praca w Holandii bez wiekówki!!!

Pakowanie mięsa drobiowego/magazynowanie / €10,57/h ok.48.52 zł/godz

Miejsce: Zeewolde, Holandia

  • Poszukujesz stabilnego miejsca pracy poza granicami kraju?
  • Chcesz zarabiać od €10,57 do nawet €20,84 na godzinę?
  • Cenisz pracę w przyjaznej atmosferze?
  • Praca na produkcji nie jest Ci obca?

Pracuj z nami w Holandii u jednego z największych producentów  mięsa drobiowego na rynku europejskim.

Opis Stanowiska pracy

  • Pakowanie porcjowanych produktów drobiowych,
  • Prace magazynowe,
  • praca dwuzmianowa,

Warunki zatrudnienia

  • gwarantowana stawka godzinowa w wysokości €10,57
  • możliwość awansu na koordynatora linii produkcyjnej €12,20
  • dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% od każdej przepracowanej godziny,
  • cenimy Twój czas, dlatego za każdą godzinę nadliczbową powyżej 42/tyg płacimy o połowę więcej  €15,85
  • dodatki za godziny nocne, soboty i niedziele. Możesz zarobić nawet do €21,14/h

Co oferujemy?

  • możliwość zakwaterowania w 1 lub  2 osobowym pokoju,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • transport do pracy rowerem lub samochodem,
  • pomoc koordynatorów w załatwieniu formalności związanych z pracą w Holandii,
  • tygodniówki,

Oczekiwania wobec kandydata

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji?
  • Jesteś zmotywowany do pracy na dłuższy okres czasu?
  • Jesteś gotowy do pracy w chłodnych warunkach ok. 2-4°C?

Szukamy właśnie Ciebie !!!

Chcesz poznać więcej szczegółów – zadzwoń na numer +48 782 848 588 lub aplikuj wysyłając CV na adres [email protected]

Proszę o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art.7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Werckpost sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO