DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 350-450 EUR/tydzień
  • Firma: Werckpost
  • Kontakt: Natalia Wercpost
  • Telefon: 782 848 588
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Firma Werckpost obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK EKSPEDYCJI

Miejsce pracy: ZEEWOLDE, HOLANDIA

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowości do pracy w chłodnych warunkach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rejestracja zamówień

  • rejestracja towarów przychodzących i wychodzących
  • przyjmowaniem i wydawaniem towarów
  • nadzorowaniem ważenia, pakowania i załadunku przesyłek
  • sporządzanie i sprawdzanie listów przewozowych

OFERUJEMY:

  • gwarantowana stawka godzinowa €11,72
  • dodatki zmianowe: praca w godzinach nocnych 21:00-5:00 € 15,23 nadgodziny od  €14,65 do €17,58 praca w sobotę do €17,58, niedziele €23,44
  • dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto

Będziesz pracował dla jednego z liderów branży spożywczej na rynku europejskim, który specjalizuje się w przetwórstwie drobiu. Pracodawca zapewnia stabilne miejsce zatrudnienia przez cały rok i przyjazne warunki pracy.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”