DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PMS
  • Kontakt: JOBS
  • Telefon: 523698711
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

PROGRAMISTA . NET

Miejsce pracy Lublin
UoP lub B2B
Możliwość pracy zdalnej
Wynagrodzenie: 16.ooo – 26ooo pln brutto ( w zależności od posiadanego doświadczenia)

Dla naszego Klienta – wiodącej firmy systemów ERP MS DYNAMICS AX/AV działającej na rynku polskim i zagranicznym od 2015 roku poszukujemy PROGRAMISTÓW .NET
Zakres obowiązków:
Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych w oparciu o Microsoft Dynamics
Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania
Weryfikacja jakości oprogramowania

Wymagania:
             Min. 1 rok doświadczenia zawodowego (poszukujemy Juniorów, Regular i Seniorów)
             Umiejętność programowania w .NET
             Znajomość programowania systemów klasy ERP
             Angielski na poziomie komunikatywnym

Oferowane warunki:
             Wynagrodzenie dostosowane do Twoich oczekiwań – Klient otwarty na propozycje
              finansowe ( w zależności od Twoich kwalifikacji)
              Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych developerów
              Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub b2b

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska!
Zapraszamy do aplikowania na [email protected]

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”