• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Soulab Consulting Paweł Niedziółka
  • Kontakt: Wolak Dominika
  • Telefon: +48780099090
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska
W związku ze stałym rozwojem naszego kluczowego produktu - HRappka.pl, poszukujemy osób, które wesprą nasz zespół w realizacji przyjętej strategii marketingowej.
Na stanowisku specjalisty ds. marketingu będziesz odpowiedzialny za:
  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami w Google Ads, Facebook Ads,
  • zarządzanie treściami na stronie opartej o CMS Wordpress - landing pages, strony produktowe, blog,
  • tworzenie tekstów na bloga o tematyce rekrutacyjnej i kadrowej,