• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Concentrix CVG International
  • Kontakt: Anna Szumielewicz
  • Telefon: 515 461 017
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska

Twój zakres obowiązków

·         Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów

·         Obsługa klientów polskojęzycznych

·         Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych

·         Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych

·         Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń

·         Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów

·         Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego i inżynierami serwisu

·         Dbanie o wysoką jakość obsługi

Nasze wymagania

·         Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1)

·         Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

·         Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

·         Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

·         Zainteresowanie nowymi technologiami

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

·         Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia współpracy

·         Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy - pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (w godzinach            08:00-22:00 od poniedziałku do piątku, 08:00-18:00 w soboty)

·         Bogaty pakiet benefitów (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

·         Szkolenie przygotowujące do pracy

·         Wiele wyzwań i ambitnych zadań

·         Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie