• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WorkToday
  • Kontakt: WorkToday
  • Telefon: 501946618
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lubomierz
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik samochodowy
Firma Worktoday obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik/lakiernik

Miejsce pracy: Lubomierz, Polska

WYMAGANIA:

  • doświadczenie lub zamiłowanie do starych aut
  • znajomośc j. angielskiego bądź niemieckiego
  • sumienność
  • umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne lakierowanie elementów oraz całych starych samochodów amerykańskich
  • szlifowanie i szpachlowanie i przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie farbami gruntowymi i wodnymi

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • możliwość awansu, rozwoju ewent. przyuczenia
  • przyjemna atmosfera w pracy

Rodzinna firma zajmująca się importem starych aut amerykańskich. Bierzemy pod uwagę również osobę tzw. pasjonata do przyuczenia. Ponieważ właściciel jest obcokrajowcem, znajomość min. podstawowa angielskiego bądź niemieckiego jest warunkiem koniecznym.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”