DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Trenkwalder
  • Kontakt: Marta Piechota
  • Telefon: 665 284 003
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Mielec
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Oferujemy:

•        stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę ,

•        atrakcyjne nagrody uznaniowe,

•        możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.

Główne obowiązki:

•        utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych na wydziałach produkcyjnych,

•        codzienna kontrola urządzeń kontrolno-pomiarowych,

•        usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstania,

•        utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,

•        wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska.

Oczekujemy:

•        doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

•        mile widziana wiedza z zakresu budowy, obsługi i eksploatacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz uprawnienia,

•        dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym.

CV prosimy przesyłać na adres:

[email protected],

[email protected];

Bliższe informacje pod numerem telefonu:  665 284 003;

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.