DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 600-2 700 PLN/m-c
  • Firma: Impuls Security Polska
  • Kontakt: Patryk
  • Telefon: 500-307-402
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik ochrony

Dynamicznie rozwijająca się Firma zajmująca się Ochroną poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY – DOZORU

Miejsce pracy: KRZESDINY k/Poznania

Służby 24 godzinne: 07:00-07:00

Wymagania:

  • niekaralność (warunek konieczny),
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • zaangażowanie, kultura osobista, dyspozycyjność.

Obowiązki:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  • dokonywanie obchodów - także w godzinach nocnych,
  • ewidencja osób i pojazdów,
  • rejestr zdarzeń na obiekcie,

Oferujemy:

  • prace również dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności,*
  • miłą atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przeszkolenie, umundurowanie,
  • zawsze terminowe wynagrodzenie.
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem: 500-307-402 , od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych -osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Warowna 12, 61-357 Poznań,

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

-3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

* Pracodawca realizuje obowiązek wynikający z art. 21 i 33 ust. 7b ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997.