DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 250 PLN/m-c
  • Firma: 7HR KAMIL ZIELIŃSKI
  • Kontakt: Golczewska Tatiana
  • Telefon: 537018400
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Motaniec
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:
  • doglądanie zwierząt na fermie drobiu,
  • zbieranie upadków,
  • kontrola paszy w silosie,
  • przygotowanie kurnika do odstawy kurcząt,
  • ewentualne poruszanie się ciągnikiem.
Gwarantujemy Ci:
  • legalną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 2250 złotych brutto miesięcznie na czas okresu próbnego, 3000 złotych brutto miesięcznie po okresie próbnym,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • darmowe pełne przeszkolenie,
  • dodatki i benefity,
  • opłacenie kursu prawo jazdy kat. T/B,
  • wsparcie w przedłużaniu pobytu i pracy.

Wymagania stanowiska

  • posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy ją wyrobić,
  • chcesz zostać w Polsce na długo,
  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym,
  • jesteś dokładny i sumienny,
  • posiadasz prawo jazdy kat. T/B - ale nie jest konieczne,
  • masz doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym - ale nie jest konieczne.

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA PRACOWNIK FERM DROBIU pod nr tel/viber:

Tatiana +48 537 018 400

Anna +48 884 016 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727

Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344